Slovan vyzve Ferencváros alebo Tobol Kostanaj, ak prejde cez 1. kvalifikačné kolo Ligy majstrov

v kategórii: Futbal 0

Ak sa Slovan predstaví v 2. kvalifikačnom kole LM, v prvom súboji nastúpi vonku 19. alebo 20. júla a odveta bude na programe 26. alebo 27. júla na Slovensku.

16.6.2022 (Webnoviny.sk) -  • aktualizované 15. júna 2022, 13:25
Slovenský futbalový šampión ŠK Slovan Bratislava v prípade postupu cez gruzínsky tím FC Dinamo Batumi v 1. kvalifikačnom kole Ligy majstrov 2022/2023 vyzve v 2. kole postupujúci tím z inej dvojice 1. kola - kazašský FC Tobol Kostanaj alebo maďarský Ferencváros Budapešť. Rozhodol o tom stredajší žreb v sídle Európskej futbalovej únie (UEFA) vo švajčiarskom Nyone.

Rozdelenie do skupín pred stredajším žrebom rozhodlo, že postupujúci z dvojice Slovan - Batumi mohol dostať len chorvátske Dinamo Záhreb, alebo postupujúceho z dvojíc KKS Lech Poznaň (Poľ.) - FK Karabach (Azer.) či FC Tobol Kostanaj (Kaz) - Ferencváros Budapešť (Maď.).

Ak sa Slovan predstaví v 2. kvalifikačnom kole LM, v prvom súboji nastúpi na pôde súpera 19. alebo 20. júla, odveta bude na programe 26. alebo 27. júla na Slovensku.Ak Slovan nepostúpi cez Gruzíncov, predstaví sa v 2. kvalifikačnom kole Európskej konferenčnej ligy. V stredu popoludní padlo rozhodnutie, že 21. a 28. júla súperom zdolaného mužstva z konfrontácie majstrov Slovenska a Gruzínska bude tím, ktorý v LM nepostúpi z 1. kvalifikačného kola medzi poľským KKS Lech Poznaň a FK Karabach z Azerbajdžanu.V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem
Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.