Sledujte El Clásico v priamom prenose!

v kategórii: Futbal autor: Miloš Hiblár 0

V Španielsku sa to veľkými derby len tak hemží. V semifinále Copa del Rey bola Barcelona proti Realu Madrid lepšia (výsledky 1:1 a 3:0).

Hlavne stredajšia „trojka" z domáceho Santiago Bernabéu musí pusinky riadne hrýzť. Oklepú sa do soboty? Na programe je totiž ďalšie El Clásico! Tentokrát v La Lige, kde má Barca na svojho úhlavného nepriateľa náskok deviatich bodov. Využije biely balet domáce prostredie? Alebo sa behom pár dní nič nezmení? Tipnite si na víťaza a sledujte priamy prenos TU!

Odkedy odišiel z Realu Cristiano Ronaldo a tréner Zinedine Zidane, odohrali sa tri El Clásica. Ani v jedno biely balet neuspel a inkasoval v nich až 9 gólov. Navyše na Modriča a spol. čaká v utorok ďalší dôležitý súboj – odveta osemfinále Ligy majstrov.

Balet stráca na Barcu deväť bodov, zo španielskeho pohára bol vyradený a pri kvalite iných tímov nemá šancu na úspech ani v Lige majstrov. Značka Real už jednoducho nie je, čo bývala. Po pár dňoch sa tak môže zopakovať triumf Kataláncov," tuší vo svojej analýze Maserati (v kurze 1,83). Súhlasíte?

Pridajte sa k najväčšej tipérskej komunite aj vy, užívajte si všetky ponúkané príležitostí, získajte 15 EUR zadarmo na prvé stávky a k tomu zhrabnite nadupaný vstupný bonus v hodnote 4 000 EUR!