Sergio Ramos prehovoril o Pogbovi, Baleovi aj o "nechuti" Realu znovu vyhrávať

v kategórii: Futbal autor: Filip Čanda 0

Sergio Ramos si aktuálne užíva niekoľko dní voľna v anglickom Londýne, kam zamieril najmä kvôli svojmu dokumentu, ktorý vyjde už čoskoro.

Už o chvíľu sa ale vráti naspäť do Madridu, kde ho čaká náročná porcia zápasov. Real Madrid po dlhých rokoch úspechov pripomína vyhasnutý knôtik, ktorý sa v tíme marne pokúšajú znovu zapáliť. "Prišli sme do bodu, keď sme prestali vyhrávať. Ale to neznamená, že už nemáme chuť vyhrávať. Máme veľkú chuť na zisk titulov, máme tu aj nových hráčov, ktorí nám pomôžu," hovoril pre Daily Mail kapitán Realu Madrid aj španielskej reprezentácie.


"Bale bol pre nás vždy kľúčovým hráčom, je ním aj dnes. V médiách sa dočítate veľa vecí, niektoré sú pravdivé, iné zasa nie. Je to na každom z nás urobiť si názor. Každopádne každý z nás má právo v súkromí robiť si to, čo sa mu zachce. Bale si zaslúžil právo byť rešpektovaný. Je súčasťou nášho sveta," vravel Ramos o Baleovi. 


"Hráči ako Paul Pogba majú u nás vždy dvere otvorené," vravel ešte Ramos o možnom budúcom spoluhráčovi. O Pogbu mali v Madride cez leto záujem.