Ronaldo ukázal svoj dres Camp Nou, odplata za Messiho dokonaná

v kategórii: Futbal autor: Filip Čanda 0

Cristiano Ronaldo vo včerajšom El Clásicu zaznamenal v 80. minúte zápasu parádny gól a oslava bola bujará. Portugalčan zo seba zhodil dres a pózoval pred zaplneným Camp Nou hore bez.

Z nasledujúceho videa je jasné, že niečo podobné si pre tento zápas hráči Realu Madrid chystali. Ronaldo spočiatku odhodil svoj dres, potom si ho našiel Marcelo, ktorý mu ho pekne vyrovnal a podal na to, aby ho ukázal barcelonskému futbalovému svätostánku ako učinil Messi pred zaplneným Bernabéu ešte v apríli. 


Z nasledujúceho ale aj z iných videí bolo celkom zrejmé, že góly Realu Madrid sa na Camp Nou oslavovali aj inak ako len hlbokým piskotom. Mesto je v letných dňoch zachvátené turistami a na tribúnach sme mohli vidieť veľké množstvo fanúšikov Realu Madrid. Napríklad aj pri gól Cristiana Ronalda. Počas zápasu mohli diváci pri televíznych obrazovkách zachytiť to, ako aj pri akciách nepriateľského tímu barcelonský Camp Nou jednoducho burácal a žasol. Uvidíme, či takto podobne "barcelonský" bude aj v stredu štadión Santiago Bernabéu.