Ronaldo nie je prezident Realu, Neymar raz bude hrať v Madride, hovorí Marcelo

v kategórii: Futbal autor: Filip Čanda 0

Viackrát sa v minulosti a najmä tej nedávnej stalo, že hráči Realu Madrid sami a otvorene pripustili možnosť, žeby Neymar prišiel do Realu Madrid, tak ako nad tým špekulujú médiá v podstate už od jeho odchodu z Barcelony.

Jedným z jeho najbližších priateľov a aj spoluhráčov z reprezentácie je Marcelo, ktorý sa už v minulosti vyjadril pozitívne smerom k možnému príchodu Neymara do Realu Madrid. V poslednom prípravnom zápase Brazílie ešte minulú nedeľu si zase Luka Modrić a Neymar menili dresy. Okrem Marcela má ešte Neymar jedného reprezentačného spoluhráča z Realu Madrid a to Casemira.


Problémy Ronalda s Neymarom?


V poslednej dobe médiá špekulujú nad tým, že možným dôvodom nespokojnosti Cristiana Ronalda v Reale Madrid je fakt, že chce za každú cenu získať Neymara a jeho odstaviť na druhú koľaj. Takúto otázku dostal aj Marcelo pred nasledujúcim prípravným zápasom Brazílie, už posledným pred začiatkom Majstrovstiev sveta v Rusku."Cristiano Ronaldo nie je pánom Realu Madrid, nie? To, že tu je on, neznamená, že Neymar nemôže prísť. Všetci chceme, aby Cristiano ostal, lenže Neymar bude mať v Reale Madrid dvere stále otvorené. Ako som povedal už viackrát, myslím si, že Neymar jedného dňa bude hrať v Reale Madrid," hovoril Marcelo aj s úsmevom, keďže je aj veľmi blízkym priateľom Cristiana Ronalda v šatni Realu Madrid.