Ronaldo hráčom Celty: "Koľko ti zaplatili? Veľa peňazí v kufríku."

v kategórii: Futbal autor: Filip Čanda 0

Ako sme informovali pred zápasom v stredu medzi Celtou Vigo a Realom Madrid, Barcelona údajne mala dať hráčom Celty až 3 milióny € za to, že porazia Real Madrid. V zápase to ako by hráči Realu Madrid rozpoznali.

Cristiano Ronaldo po jednom kontakte s Gustavom Cabralom sa pýta obrancu Celty Vigo: "Koľko ti zaplatili, kufrík, tebe dali veľa peňazí v tom kufríku." Ukazoval jasné gestá ako peniaze alebo kufrík a vysmieval sa hráčovi Celty. Pravdou je, že hráči Celty skutočne pristupovali k zápasu ako by hrali o veľmi veľa. Nie je to až také prekvapenie, ide o Real Madrid a pozerá sa celý svet. Po jednom súboji s Hernandézom Sergio Ramos ukazuje hráčovi Celty: "Dnes áno." Teda narážka na to, že dnes budú hráči Celty bojovať, behať, snažiť sa.

V 85. minúte to medzi oboma vypenilo až na maximum a skoro sa do seba pustili. Spoluhráči ich museli oddeliť. Ramos už pri góle Benzemu v 70. minúte na 3-1 excesívne oslavoval a obrátil sa provokačne k publiku domáceho Balaídos. Za to si samozrejme vyslúžil staré známe ´hijo de puta´. Ďalšia situácia Ramosa. Pri kontakte s Aspasom v pokutovom území to bola veľmi sporná situácia, rozhodca tasil žltú kartu (bola to druhá karta v zápase = červená karta) za filmovanie. Po tejto situácii Ramos ukazuje zaťatú päsť a úsmev smerom k lavičke svojho tímu. Ešte predtým Guidettimu povedal: "Dnes chceš vyhrať, dnes áno."

Video nám ešte poodhalí množstvo súbojov a faulov hráčov Celty na hráčov Los Blancos. Každopádne akonáhle sa bitka skončila, po záverečnom hvizde sa i takí dvaja nepriatelia ako ´Tucu´ Hernandéz a Sergio Ramos objali a podali si férovo ruky.