Real Madrid upútal španielsky mladík žiariaci na Eure do 21 rokov

v kategórii: Futbal autor: Filip Čanda 0

Je to kvalitný záložník, ale až teraz na seba upútava obrovskú mieru pozornosti. Údajne sa môže stať prioritou pre Real Madrid.

Real Madrid stále hľadá svoju posilu do stredu poľa. Odišiel Marcos Llorente, na odchode môže byť Isco, dlho už v Madride nezotrvá Luka Modrić, v lete sa nevráti ani Mateo Kovačić. Paul Pogba radšej preferuje odchod do Juventusu Turín. Real Madrid ešte stále dumá nad možnosťou Christiana Eriksena, lenže tam by ho čakali ťažké negociácie s Tottenhamom Hotspur. 

Real Madrid si vyhliadol španielskeho mladíka

Ako to už býva zvykom, Real Madrid sa vždy zahľadí do niektorého mladíka, ktorý práve zažiaril na Eure do 21 rokov za Španielsko. Veď len po tomto turnaji v roku 2013 odtiaľ kúpil hráčov ako Isco, Asier Illarramendi a naspäť sa vrátil Dani Carvajal. Neskôr odtiaľ priviedol Daniho Ceballosa. Teraz sa môže niečo podobné zopakovať. Fabián Ruiz má síce ešte len 23 rokov, ale za Španielsko hrá výborne, navyše pravidelne hrával aj za Neapol.


Betis zaňho pred rokom dostal 30 miliónov €, teraz ho ale Neapol stratiť nechce. Za menej ako 70 miliónov € ho údajne nepredá, chcel by aj viac. Navyše Real Madrid môže mať miernu výhodu. Carlo Ancelotti má eminentný záujem o Jamesa, Neapol ale stále dúfa, že Real Madrid zľaví zo svojich nárokov. Možno sa práve tu upečie nejaká zaujímavá dohoda.