Real Madrid ukončil sezónu. Rozlúčili sa Navas a Bale?

v kategórii: Futbal autor: Filip Čanda 0

Real Madrid dnes zakončil svoju absolútne nevydarenú sezónu. Po záverečnom hvizde sa ale fanúšikovia nevedeli rozhodnúť, čo majú urobiť.

Väčšina fanúšikov Los Blancos po ďalšej, už dvanástej ligovej prehre v sezóne, hráčov Realu Madrid vypískala. No na druhej strane sa aj veľa hráčov s Realom Madrid lúčilo. Brankár Keylor Navas s najväčšou pravdepodobnosťou odchytal svoj posledný zápas za Biely balet, po zápase sa aj prakticky rozlúčil s fanúšikmi.

Rozlúčili sa Navas a Bale?

Zatiaľ čo Keylor Navas dostal príležitosť rozlúčiť sa a vôbec nepodal zlý výkon, na druhej strane Gareth Bale ostal opäť raz iba na lavičke. V posledných zápasoch zo tréner Zidane vynechal dokonca z nominácie na zápas, teraz ho aspoň nechal na lavičke. Každopádne nedal mu šancu ešte možno naposledy ukázať sa na trávniku madridského štadióna Santiago Bernabéu.


Špekuluje sa nad odchodom aj ostatných hráčov. Jedným z nich je ďalší dlhoročný hráč Realu Madrid, obranca Marcelo. Ten po zápase práve dostal otázku o tom, ako vnímal rozlúčku brankára Navasa. Nevidel to ako rozlúčku, samozrejme. No zrejme bol aj veľmi rád, že sám nedostal podobnú otázku na svoju adresu. Fanúšikovia Realu Madrid svojich hráčov vypískali, no niektorí by si za tie dlhé a úspešné roky v klube zaslúžili potlesk. Jedným z nich bol aj Keylor Navas a určite aj Gareth Bale, ktorý ale ostal iba na lavičke.