Real Madrid stále myslí na Pogbu, má preňho ale jasne stanovený termín

v kategórii: Futbal autor: Filip Čanda 0

Real Madrid si už svoje veľké kolo nákupov posíl odkrútil. Stále ešte môže mať v rukáve jedno eso, ako je už zvykom. Bude to Paul Pogba?

O záujme Realu Madrid o služby Paula Pogbu sa bližšie baviť nemusíme, hovorí sa o tom už pomerne dlhé obdobie. Pogba v posledných dňoch odštartoval predsezónnu letnú prípravu za Manchester United. Zdá sa, že jeho prípadný prestup do Realu Madrid zamrzol, alebo jednoducho uviazol. Real Madrid naňho ale stále myslí.

Real Madrid má pre Pogbu stanovený termín

Ako uvádza španielsky denník Marca, Real Madrid by rád Pogbu získal v nasledujúcich dvoch týždňoch. Keď sa mu to nepodarí, zrejme z celej letnej ságy ohľadom prestup Francúza zíde. I naďalej je ale Paul Pogba jasnou prioritou a vysnívanou posilou pre Zinedina Zidana.


Situácia sa môže zmeniť aj po zranení Marca Asensia a pravdepodobnom odchode Garetha Balea. Problémom je ale naďalej cena, keďže Manchester United požaduje 180 miliónov €, pričom Real Madrid je ochotný ponúknuť nanajvýš 150 miliónov €. Navyše v posledných hodinách sa objavili informácie, že United získajú srbského záložníka Milinkovića-Savića. Aj to všetko by v nasledujúcich dňoch mohlo zahrať Realu Madrid do karát.