Real Madrid si pod vianočným stromčekom našiel príjemné prekvapenie

v kategórii: Futbal autor: Filip Čanda 0

Real Madrid zažil príjemné vianočné sviatky, na ktoré sa naladil víťaznou šnúrou. Navyše si ešte našiel príjemné prekvapenie pod vianočným stromčekom.

Real Madrid pred Vianocami vyhral všetkých šesť duelov a ocitol sa v perfektnej forme. Veľký podiel zásluh na tejto šnúre Los Blancos má stará známa tvár v kádri madridského veľkoklubu. Veterán Luka Modrić i vo svojich 35 rokoch neprestáva udivovať. V aktuálnej sezóne je zrejme najlepším hráčom Bieleho baletu. To sa dá povedať celkovo o roku 2020, ktorý mu vyšiel parádne.


Keďže mu súčasný kontrakt vyprší koncom tejto sezóny, Real Madrid potreboval zapracovať na jeho predĺžení. Voľba bola jasná, obe strany chceli pokračovanie spolupráce. Podľa španielskeho denníka Marca Luka Modrić predĺžil na Vianoce svoj kontrakt o ďalšiu sezónu, do júna 2022.


Ak by tento kontrakt dodržal, po prípade ho ešte predĺžil, dosiahol by 10 odohraných rokov v drese Realu Madrid. Do Madrid prišiel chorvátsky šikovný stredopoliar ešte v auguste 2012. I keď vtedy mal už 27 rokov, i napriek tomuto pokročilému veku zažil až v Madride najlepšie roky svojej bohatej futbalovej kariéry, ktorú okorenil štyrmi titulmi v Lige majstrov alebo oceneným Zlatej lopty za rok 2018.

Až 96% fanúšikov Realu Madrid si podľa ankety spomínaného denníka myslí, žeby mal Modrić v Madride ukončiť kariéru. Teraz je k tomu o krok bližšie.