Real Madrid prejavil záujem o anglického mladíka, tvrdí bývalý obranca

v kategórii: Futbal autor: Filip Čanda 0

Mohol by Real Madrid v lete pokračovať vo svojej "kolekcii" mladých a perspektívnych hráčov?

Real Madrid v posledných rokoch nakúpil celkom veľké množstvo talentovaných mladíkov. V lete by sa k jeho kádru mal pripojiť Rodrygo, ktorého Real Madrid vlastní už dlhšie. Okrem toho má záujem o mladého útočníka Luku Jovića z Frankfurtu. No jedno meno sa nám na orbite Realu Madrid objavuje po prvý raz a je ním mladý stredopoliar Declan Rice.

Real Madrid so záujmom o anglický talent?

Ako uviedol Scott Minto, bývalý hráč a obranca napríklad aj londýnskej Chelsea a súčasný komentátor pre televíziu Sky Sports, Real Madrid o talentovaného mladíka prejavil záujem. "Real Madrid zavolal rodine Declana Ricea, majú oňho záujem," hovoril bývalý futbalista v anglickej televízii.


Declan Rice hráva pravidelne za West Ham United v strede poľa, respektíve v jeho defenzívnej časti. V 32 zápasov anglickej Premier League zatiaľ zaznamenal 20-ročný Angličan dva presné zásahy. Záujem oňho majú viaceré kluby nielen na Britských ostrovoch ale taktiež aj pomimo. Real Madrid by sa v lete mal zbaviť mladého Marcosa Llorenteho, s ktorým Zidane údajne nepočíta. Rice by mohol vyplniť jeho stratu, i keď zatiaľ sú to len špekulácie.