Real Madrid pred víkendom počíta problémy. Bude riešením "debut" Jamesa?

v kategórii: Futbal autor: Filip Čanda 0

Dočká sa James Rodríguez svojho "debutu" v Reale Madrid už v sobotu? Real Madrid musí počítať viaceré problémy, ktoré môžu Jamesovi otvoriť cestu.

Real Madrid nemá pred nasledujúcim víkendom jednoduchú situáciu. La Ligu síce začal výborne, bude mať proti sebe nebezpečného súpera. Real Valladolid totiž v prvom kole dokázal uspieť na pôde Realu Betis a minulý rok dokázal na Santiago Bernabéu dlho vzdorovať.


Stále neprítomný je Eden Hazard, navyše trest na jeden ligový zápas za svoju červenú kartu z minulej soboty dostal Luka Modrić. Kým ho teda Zinedine Zidane v strede poľa nahradí? Šancu by mohol dostať práve James Rodríguez. V prvom kole zažiarili Karim Benzema aj Gareth Bale, ktorí by mali dostať svoju šancu aj nasledujúcu sobotu.


Vinícius Junior zase až tak nepresvedčil a preto by nebolo prekvapením, keby začal len na lavičke náhradníkov. Tým pádom sa šance Jamesa na svoj "debut", po druhý raz, v drese Realu Madrid, zvýšili. Teda išlo by o niečo, čo si zrejme ešte pred letom nedokázal predstaviť ani on a ani klub. Minimálne šancu ako striedajúci hráč by Kolumbíjčan dostať mohol, všetko to závisí na Zidanovi. Tomu sa ale forma Jamesa páči.