Real Madrid odpovedal na volanie Zidana. Jeho budúcnosť je na veteránoch tímu

v kategórii: Futbal autor: Filip Čanda 0

Real Madrid dokázal odpoveď na volanie trénera Zinedina Zidana. Zidane, ktorý je pod obrovským tlakom, ani nemohol cestovať s tímom na zápas.

Real Madrid sa opäť raz v sezóne ocitol po obrovským tlakom. Trénerovi Zinedinovi Zidanovi vždy doslova horela stolička pod ním. No jeho veteráni ho vždy dokázali zachrániť. Na začiatku sezóny Real Madrid prehral s Cádizom a Šachtarom Doneck, no dokázal zareagovať výhrou 3-1 na Camp Nou proti FC Barcelona.


Potom v novembri prehral s Alavésom a Šachtarom (opäť raz), no jeho tím opäť dokázal zareagovať výhrami proti Seville, Monchengladbachu a Atléticu Madrid. Teraz sa udialo niečo podobné. A znovu najlepšiu verziu ukázali veteráni, ako Karim Benzema, Luka Modrić, Toni Kroos, Raphael Varane či Casemiro. Tentokrát ruku k dielu pridal aj Eden Hazard.


O budúcnosti Zidana na lavičke Realu Madrid rozhodnú len jeho hráči, nie tí z Alcoya, ktorí zápas doslova odflákli, ale tí z Vitórie, Barcelony či Seville, ktorí si uvedomili vážnosť situácie a nenechali svojho trénera padnúť. Veteránska časť kabíny Los Blancos podržala trénera Zidana. To, či ostane trénovať Biely balet aj po tejto sezóne, závisí len od nich a od toho, či dokážu vyhrať nejakú trofej.