Real Madrid nie a nie dať gól... Ronaldo ale loptu napálil nekompromisne +VIDEO

v kategórii: Futbal autor: Filip Čanda 0

Zatiaľ čo sa Real Madrid po odchode Cristiana Ronalda neskutočne trápi, keďže aktuálne už štyri zápasy po sebe nedal gól, Cristiano Ronaldo, keď si odmyslíme nefutbalové záležitosti a obvinenia, si zatiaľ život v Turíne užíva.

Nedať gól štyri zápasy po sebe, to si Real Madrid nepamätá už poriadne dlho, takmer 30 rokov a atakuje celkový negatívny rekord. Včera nastúpil o 18:30 na pôde Deportiva Alavés, kde pokračovalo bezgólové trápenie a tápanie. Zarovno s týmto zápasom španielskej La Ligy sa hral v Taliansku od 18:00 zápas Juventusu na pôde Udinese. Obhajca titulu tam vyhral aj svoj ôsmy zápas z ôsmich a Ronaldo parádne zavesil gól na 2-0.


Real Madrid sa trápi a Ronaldo urobí toto


A to ešte v súbežne hraných zápasoch. I keď sa tomu v Madride bránia, porovnávanie o tom, aké to bolo s Ronaldom a aké to je bez neho, sa zrejme ešte poriadne dlho nezbavia. Teda, zbavili by sa ho, keby nepripustili štyri zápasy po sebe bez streleného gólu... Juventusu sa zatiaľ v Taliansku darí a ide si za svojím ôsmym titulom po sebe. V Lige majstrov ide za prvenstvom v skupine.Ronaldo už dal svoj štvrtý gól za Juventus, medzi tým si pripísal päť gólových asistencií, s bilanciou 4+5 v bodovom vyjadrení je tak zatiaľ lídrom Juve, i keď na svoj prvý gól čakal až štyri zápasy. A medzitým v Španielsku sa bývalý klub Ronalda neuveriteľne trápi a to najmä tam, kde Ronaldo prekonal všetky historické čísla Los Blancos, teda v ofenzíve.