Real Madrid mal ponúknuť 4 hráčov za Pogbu. V Španielsku prezradili viac

v kategórii: Futbal autor: Filip Čanda 0

Existuje ešte nejaká šanca, žeby Paul Pogba skončil v lete v Reale Madrid?

Real Madrid mal o Paula Pogbu obrovský záujem posledné dve letné prestupové okná. Manchester United si ho nakoniec ponechal. V roku 2021 sa Francúzovi končí kontrakt a tak je jasné, že sa v najbližších týždňoch niečo musí udiať, inak o rok môžu United stratiť Pogbu zadarmo. Real Madrid i naďalej vystupuje ako záujemca o služby Francúza, záujem už ale nie je tak enormný.


Ako uviedol anglický denník The Sun, Real Madrid v "zúfalom" pokuse získať Pogbu ponúka Manchestru United štyroch hráčov - Martina Odeegarda, Jamesa Rodrígueza, Lucasa Vázqueza a Brahima Díaza. Navyše k tomu aj niekoľko desiatok miliónov €. Hodnota spomínaných štyroch hráčov je dokopy minimálne 100 miliónov €.


V Španielsku na tieto správy reagujú skepticky. "Neexistuje najmenšia šanca, žeby Pogba skončil v Madride," hovoril renomovaný novinár Josep Pedrerol z programu El Chiringuito de Jugones. V poslednom období práve viacerí novinári zo Španielska špekulovali, že Real Madrid už nemá záujem o Pogbu a určite zaňho nebude utrácať prehnané sumy.