Real Madrid hlási plný stav. Zidane však má dilemu

v kategórii: Futbal autor: Filip Čanda 0

Real Madrid odcestoval na odvetu semifinále Ligy majstrov na pôde FC Chelsea s viacerými dobrými správami.

Real Madrid už zajtra čaká rozhodujúci duel v Lige majstrov. Postup do finále Ligy majstrov má na dosah, na pôde FC Chelsea si však nemôže dovoliť zaváhať. Do zápasovej nominácie sa ale vrátili viacerí dôležití hráči.


Návrat hlási Federico Valverde, Sergio Ramos i Ferland Mendy. Valverde len dnes dostal negatívny výsledok testu na koronavírus. S tímom pocestoval aj Marcelo, ktorý zajtra mal zasadať vo volebnej komisii v Madride.

Zinedine Zidane však bude mať jednu dilemu. Po dlhej dobe sa vracia kapitán Ramos. Nastúpi v základnej zostave? Plných 90 minút neodohral už takmer štyri mesiace. Dá sa predpokladať, že Zidane nasadí Mendyho naľavo, Nacha Fernandéza napravo a Militãa s Ramosom do stredu. I keď je Ramos obrovský bojovník, po dlhej absencii a v 35 rokoch by mohol byť takýto zápas preňho fyzicky náročný.

Podľa informácií programu El Chiringuito de Jugones by Ramos mal nastúpiť v základnej zostave. Zidane tak zrejme nebude uvažovať nad tým, že už v nedeľu ho čaká ďalšie finále v rámci boja o titul v La Lige. V hre je totiž finále Ligy majstrov.