Real Madrid chce splniť Zidanovo želanie

v kategórii: Futbal autor: Filip Čanda 0

Real Madrid v uplynulých týždňoch oznámil už dve veľké posily, o chvíľu príde tretia a už teraz sa rozmýšľa nad ďalšími.

Real Madrid má na posily v lete vyčlenených približne 500 miliónov €, k tomu je potrebné zarátať aj niektoré letné predaje, nielen nákupy. Zatiaľ minul približne 200 miliónov € na trojicu posíl Hazard, Jović a Mendy, ktorého by mal oznámiť v najbližších dňoch. Už teraz ale začína premýšľať nad ďalšou posilou (posilami). A pritom prianie Zinedina Zidana je úplne jasné.

Real Madrid spúšťa boj o Zidanovo želanie

Ako uvádzajú španielske médiá, teraz sa Real Madrid naplno pustí do boja o želanie Zinedine Zidana - Paula Pogbu. Pogba je hráč, o ktorom Zidane sníva už dlhšie a myslí si, že práve toto leto je tá najlepšia možnosť ako francúzskeho stredopoliara získať. Po troch utrápených sezónach v Manchestri by si aj samotný Pogba želal zmenu a chce hrať pod vedením Zidana.


Najväčším problémom je ale cena. United nepredajú Pogbu za sumu nižšiu ako 150 miliónov €. Real Madrid je údajne ochotný zaplatiť sumu v okolí 120 miliónov €. Na to ale majú pred sebou všetky zúčastnené strany niekoľko mesiacov, aby sa rozmysleli a prípadne zaujali finálne rozhodnutie. Na svojom krajanovi chce Zidane postaviť svoj nový projekt v Reale Madrid a dúfať aj, že práve on z neho dostane tie najlepšie výkony.