Real Madrid by mohol opustiť čoskoro, fanúšikovia na to majú jasný názor

v kategórii: Futbal autor: Filip Čanda 0

Real Madrid bude musieť v najbližšom roku vyriešiť viaceré pálčivé otázky ohľadom budúcnosti niektorých hráčov.

Real Madrid v lete dokázal vyriešiť problém odchodu Garetha Balea, teraz ho čakajú najmä zmluvy Luku Modrića a Sergia Ramosa. Problém bude mať i s budúcnosťou hráčov ako Lucas Vázquez, Marcelo, Mariano, Luka Jović či Isco. Jeden z nich by ale mohol Real Madrid opustiť už v januári. 


Španielsky denník Marca uvádza, že Isco by bol ochotný opustiť klub už v najbližšom prestupovom okne, naklonený tomu by bol aj samotný Biely balet. V posledných týždňoch sa objavili spojenia medzi Iscom a Evertonom, kam prestúpil v lete James Rodríguez a pod trénerom Carlom Ancelottim mu to zatiaľ ide viac než kvalitne. Podobný osud by mohol nasledovať aj španielsky stredopoliar, ktorý už v Madride príliš veľké miesto nemá.


Španielsky denník Marca spustil anketu, v ktorej sa pýta fanúšikov na názor ohľadom budúcnosti Isca. Až 89% súhlasí, že by Isco mal zmeniť pôsobisko, pretože už viac nemá čo ponúknuť Realu Madrid. Po rokoch futbalovej a výkonnostnej stagnácie by teda Isco mohol opustiť Real Madrid a fanúšikovia by rozhodne neboli proti.