Real Madrid 11 dní pred finále počíta všetkých zranených naspäť

v kategórii: Futbal autor: Filip Čanda 0

Do veľkého finále Ligy majstrov ostáva už iba jedenásť dní a Real Madrid by doňho predsa len mal ísť v plnej zbroji.

Taktiež mu aj ide o veľa, pretože mu hrozí, že môže skončiť v tomto kalendárnom roku bez trofeje. Keď získa svoju tretiu trofej Ligy majstrov v rade, to bude rozličný príbeh. Plus ešte bude môcť zabojovať o tituly Európskeho superpohára a MS Klubov. Celá sezóna tak pre Los Blancos stojí a padá práve v spomínaný večer v Kyjeve. A zdá sa, že Biely balet doňho pôjde v plnej sile.


Ronaldo už trénuje s tímom


Len včera sa do plného tréningu s tímom vrátili Cristiano Ronaldo a aj pravý krajný bek Dani Carvajal. Bez nich si veľmi Zidane nevie predstaviť základnú jedenástku vo finále Ligy majstrov a ani to nebude treba. Carvajal sa zranil ešte v prvom zápase semifinále Ligy majstrov na pôde Bayernu, no stihol sa dať dokopy, podobne ako aj minulý rok. Ronaldo mal zdravotné ťažkosti pred finále v rokoch 2014 a 2016, už sa z toho pomaly pre týchto hráčov stáva tradícia. 

Posledný ligový test


Posledný ligový zápas pre Real Madrid bude príjemným testom, pretože už o nič nejde, no na druhej strane bude stáť stále silný a nepríjemný domáci tím Villarrealu, ktorý ešte chce získať piatu priečku v La Lige, na ktorej má po predposlednom kole rovnaký bodový zisk ako Betis. Ronaldo aj Carvajal by mohli vidieť nejaké minúty, takto týždeň pred veledôležitým finále ale Zidane nebude chcieť riskovať absolútne nič.