Ramos Havlovi ublížiť nechcel, po zápase sa mu ospravedlnil

v kategórii: Futbal autor: Filip Čanda 0

Kontroverzia, v ktorej sa opäť raz ocitol Sergio Ramos. Niekedy jeho akcie nie sú úmyselné, to by ani nešlo, vždy to ale vzbudzuje pozornosť a kritiku futbalovej verejnosti.

Jednalo sa o úvodné minúty zápasu, keď po súboji s Ramosom odpadol Milan Havel z Viktorie Plzeň a držal sa za nos. Z toho mu veľmi výrazne krvácalo a bolo jasné, že ide o zlomeninu. Opakované zábery ukázali, že Ramos v súboji zasiahol Havla lakťom a to celkom nepríjemne. Nezdalo sa ale, že to Ramos robil úmyselne, pri Ramosovi ale jeden nikdy nevie.

Nechcel mu ublížiť, odkázal

"Nikdy nerobím nič s úmyslom ublížiť svojmu spoluhráčovi. Bol to jednoducho súboj, nabudúce si musím dať väčší pozor. Havlovi som sa ospravedlnil a želám mu skoré uzdravenie," uisťoval po zápase v Plzni novinárov kapitán Realu Madrid."Víťazstvo, z ktorého sa ale môže budovať. Futbal vždy dokáže učiť a dnes som nemal ísť do súboja tak, ako som išiel. Milan, nebolo v mojom úmysle ublížiť ti. Daj sa rýchlo dokopy," napísal po zápase Ramos na sociálnych sieťach. Či už to úmyselné bolo alebo nie, každopádne je reakcia Ramosa veľmi pozitívna.