PSG sa v boji s Realom Madrid o Mbappého nevzdáva, Španieli ale hovoria jasne

v kategórii: Futbal autor: Filip Čanda 0

Malo by ísť o najväčšiu prestupovú ságu tohto leta. Ako to nakoniec dopadne?

Paríž Saint-Germain ťaží zbrane najťažšieho kalibru. Len pred niekoľkými dňami predĺžil kontrakt Neymara až do roku 2025 a teraz chce tento krok napodobniť aj s Kylianom Mbappém. V uplynulom týždni PSG predstavilo dresy pre novú sezónu, v ktorých bol hlavnou postavou práve mladý Francúz.


V boji s Realom Madrid to ale PSG nebude mať jednoduché. Španielske médiá vehementne garantujú, že Mbappé v lete príde do Realu Madrid. Podobne sa vyjadruje aj Le Parisien, francúzsky denník blízky prostrediu PSG. Ten spomínal, že PSG si za Mbappého hľadá možnú náhradu, pretože jeho zotrvanie v Paríži nevyzerá nádejne.


Mbappému v Paríži budúci rok vyprší kontrakt a keď PSG nebude chcieť riskovať jeho odchod zadarmo, malo by v tomto letnom prestupovom okne predať, alebo sa posnažiť mu predĺžiť kontrakt. Španielske médiá ale hovoria jasne, rozhodnutie nakoniec bude na samotnom hráčovi. Mbappé dokonca lajkoval nedávnu fotku Realu Madrid, ktorá zobrazovala tešiaceho sa Karima Benzemu s trénerom Zinedinom Zidanom. Légia Francúzov v Madride sa tak možno v lete rozšíri.