PSG sa pýtalo na dostupnosť mladej hviezdy Realu Madrid, jeho reakcia bola jasná

v kategórii: Futbal autor: Filip Čanda 0

Real Madrid sa i naďalej pokúša predať hneď niekoľko zo svojich hráčov, aby mohlo spustiť záverečnú ofenzívu na prestupovom poli. Niektoré hviezdy ale na predaj nie sú.

V posledných dňoch je v Španielsku a Francúzsku, a zrejme aj všade inde vo futbalovom svete, témou číslo jeden Neymar. Kam prestúpi Neymar? Čo robí Neymar? Kde sa aktuálne nachádza? Nič iné médiá nezaujíma. Len keby vás to náhodou zaujímalo, Neymar už je naspäť v Paríži, kde individuálne trénuje, ešte v utorok ležal na pláži v Portugalsku. Rokuje Real Madrid s PSG o prestupe Neymara?

PSG sa Realu Madrid pýtalo ohľadom jeho hviezdy

Ako sa aktuálne javí, Real Madrid nie je v rokovaniach s PSG o Neymarovi. Španielske médiá dnes priniesli informáciu, že sa PSG pýtalo na dostupnosť Viníciusa Juniora. Katalánsky denník Sport síce uviedol, že to bolo v rámci rokovaní o Neymarovi, brazílski novinári v Španielsku hovoria, že to nesúviselo s Neymarom, ide o všeobecný záujem. Každopádne odpoveď Realu Madrid bola jasná: Vinícius Junior nikam nepôjde, ako zase uvádza program Jugones televízie La Sexta.

Real Madrid vidí vo svojom 19-ročnom mladíkovi hviezdny potenciál. Na druhej strane v Paríži sa už začínajú pripravovať na takmer istý odchod Neymara. O osem rokov mladší Vinícius púta najmä svojim príkladným správaním sa mimo hracej plochy, teda niečo, čo sa PSG nepáči na Neymarovi. Zdá sa ale, že Vinícius náhradou za Neymara v PSG nebude. 


Je ale stále možné, že Neymar si s Viníciusom zahrá bok po boku v Madride. Ten aktuálne čaká na to, ako sa vyvinie situácia ohľadom rokovaní Barcelony s PSG. PSG ale preferuje predaj Neymara do Madridu. Ako uvádza španielsky denník AS, ani samotný Neymar nevie, kde ešte bude hrať v budúcej sezóne.