Prvý a posledný zápas prípravy Realu Madrid označený za "zápas duchov"

v kategórii: Futbal autor: Filip Čanda 0

Real Madrid má za sebou prípravu hodnú roka 2020. S Getafe si to rozdal za zatvorenými dverami.

Real Madrid mal na pláne dva prípravné zápasy pred novou sezónou, ktorá preňho začína budúcu nedeľu zápasom druhého kola La Ligy na pôde Realu Sociedad. Prvý zápas s Rayom Vallecanom bol zrušený. Druhý, nakoniec prvý, aj posledný zápas, s Getafe, sa odohral v utorok 15. septembra za zatvorenými dverami na pravé poludnie. Išlo o zápas, z ktorého nie je žiadna fotografia či video.


Štyri góly za Real Madrid dal údajne Karim Benzema, jeden strelil Sergio Ramos a jeden pridal odchovanec Arribas. Zostavy si Real Madrid prestriedal presne v polčase zápasu. Zápas bol označený ako "zápas duchov", keďže z neho jednoducho neexistuje žiadna evidencia a klub o jeho výsledku taktiež neinformoval.


Zaujímavosťou ale je, že v nedeľu 13. septembra mali spolu Real Madrid a Getafe odohrať prvé ligové kolo, ktoré ale bolo odložené. O dva dni neskôr ale odohrali priateľský zápas za zatvorenými dverami. Gareth Bale podľa médií opustil tréningové zariadenie Valdebebas, keď prebiehala 27. minúta zápasu a Eden Hazard odišiel zase v polčase. Je tak jasné, že oni v zápase nehrali.