Prezident Pérez prehováral k Zidanovi: Pogba, Bale, James...

v kategórii: Futbal autor: Filip Čanda 0

Real Madrid sa intenzívne pripravuje na novú sezónu v kanadskom Montreale, kde sa včera na jeho tréning prišlo pozrieť až 12 tisíc fanúšikov.

V zákulisí sa ale riešia aj iné záležitosti ako fyzická príprava mužstva. Prezident Florentino Pérez priletel do Montrealu začiatkom tohto týždňa. Včera prišlo na rad stretnutie medzi Florentinom Pérezom, klubovým prezidentom, Zinedinom Zidanom, trénerom Los Blancos a taktiež sa pridal José Angél Sánchez, šéf prestupov v Madride. Stretli sa, aby prediskutovali zvyšné záležitosti klubu.

Prezident Pérez prehováral k trénerovi Zidanovi

Ako uvádza španielsky denník Marca, Pérez prehováral k Zidanovi. Snažil sa mu vysvetliť, ako to je s Paulom Pogbom. Len mu potvrdil, že jeho nákup by sa klubu náramne hodil, problémom je ale veľmi vysoká cena, ktorú žiada Manchester United. I keď je Pogba top prioritou pre Zidana, zrejme si bude musieť nechať zájsť chuť. 

Ďalej sa mali baviť o výpredaji. Real Madrid by sezónu rád začal s maximálne 25 hráčmi v kádri, viac nie. Preto sa hráči nad tento limit jednoducho budú musieť predať, čo ale nie je až tak prekvapivé. Problémy má Real Madrid aj s Jamesom Rodríguezom, ktorého nechce predať do Atlética, ktoré ale chce zaplatiť, na druhej strane pre klub preferovaný Neapol platiť nechce.


Je možnosť, že sa James skutočne bude musieť v najbližších dňoch pripojiť k príprave Realu Madrid. Pérez údajne mal sľúbiť Zidanovi, že Jamesa určite predá, ale možno bude musieť niekoľko dní či týždňov stráviť v kádri Los Blancos. 

I keď Zidane s Baleom nepočíta, Pérez vidí väčšiu pravdepodobnosť v tom, že Bale zotrvá v Madride akoby odchádzal. Samozrejme opäť je to podložené zložitou situáciou ohľadom jeho predaja. Preto sa musí Zidane pripraviť aj na možnosť toho, že Bale napokon v Madride ostane.