Prestupový objekt Realu Madrid sám potvrdil záujem klubu

v kategórii: Futbal autor: Filip Čanda 0

Real Madrid sa už postupne pripravuje na najbližšie letné prestupové okno.

Zháňať pritom chce posily do každej línie svojej základnej zostavy. Už dlhší čas sa špekuluje o záujme o mladého francúzskeho stredopoliara Eduarda Camavingu z francúzskeho klubu Rennes. Pred rokom neprišiel pre finančné problémy spojené s koronakrízou a pre účasť francúzskeho tímu v Lige majstrov. Ako sa ale zdá, Camavinga by to Madridu mohol prísť už tento rok.


Sám pritom potvrdil záujem. "Vyzerá to dobre, ale uvidíme, čo sa stane na konci sezóny," priznal v rozhovore pre francúzske médiá Camavinga. "Jasné, že je to skvelé, keď sa o vás zaujíma takýto veľký klub. Ja mám ale chladnú hlavu a sústredím sa na svoje pôsobenie v Rennes. Neskôr zhodnotíme všetky pre a proti," prezradil ďalej francúzsky stredopoliar, ktorý si už odbil aj debut za francúzsky národný tím.


Camavinga ale ostáva nohami pevne na zemi. "Viem, odkiaľ sme prišli. Viem, odkiaľ som prišiel a kam chcem ísť," hovoril Francúz o svojom ťažkom detstve, v ktorom by len mohol snívať, že raz bude hrať v klube ako Real Madrid. Každopádne to napokon môže byť realita.