Prestupové špekulácie Milana Škriniara. Kde teda bude hrať...

v kategórii: Futbal autor: Marcel Vargončík 0

Kvôli pandémií koronavírusu sa sezóna ešte neskončila, napriek tomu je letné prestupové okno dokorán otvorené.

Slovenských fanúšikov predovšetkým zaujíma ďalšie pôsobenie Milana Škriniara. Mnohé zahraničné médiá tvrdia, že slovenský obranca nebude pokračovať v Interi Miláno pod vedením skúseného trénera Antonia Conteho.

Taliansky tréner s ním v tíme neráta, pretože nezapadá do jeho konceptu s troma obrancami.

V ostatnom čase sa objavilo viacero možných špekulácii, kam Škriniar môže prestúpiť. Hovorí sa o najväčších futbalových baštách v Európe: Man City a United či Paríž Saint Germain.

Talianske noviny Tuttosport prišli s úplne novými informáciami. Nespomínajú ani jeden z vyššie uvedených tímov. Podľa denníka Inter rokuje na prestupe Milana Škriniara do Tottenhamu. Údajne oba kluby už rokujú, ale ku konečnej dohode je ešte ďaleko.

José Mourinho, tréner „kohútov", neráta v tíme s Tanguym Ndombelem a práve za slovenského reprezentanta by ho chcel vymeniť.

Milan Škriniar v sezóna 2017/18 a 18/19 mal stabilné miesto v základnej zostave Interu. Patril medzi piliere obrany a nikto si nevedel predstaviť jeho odchod z milánskeho veľkoklubu.

Teraz sa situácia zmenila. Conte ho v posledných zápasoch vynechával zo základnej zostavy, čím chcel možno naznačiť, že s 25-ročným stopérom ďalej nepočíta.

Tuttosport ďalej píše, že zotrvanie Škriniara v Interi je možné, ak by v tíme skončil tréner Conte.