Prestup Šporara zo Slovana do Sportingu nie je v cieľovej rovinke, predstavy klubov sú odlišné

v kategórii: Futbal 0

Ivan Kmotrík ml. potvrdil rokovania medzi Slovanom Bratislava a Sportingom Lisabon o prestupe slovinského kanoniera Andraža Šporara.

sa dlhodobo spomína interes mnohých európskych klubov.

Sporting vyvíja veľké úsilie

, by chcel 25-ročného rodáka z Ľubľany získať v tomto prestupovom období.

Slovan má jasne zadefinované požiadavky

V portugalských médiách sa začiatkom tohto týždňa písalo, že Šporarov transfer do Lisabonu sa ocitol v tzv. cieľovej rovinke. Podľa funkcionára z Tehelného poľa je to však inak.

"Nie sme tak blízko, ako informujú portugalské médiá, a to z dôvodu, že naše predstavy a predstavy Sportingu sú naďalej odlišné a vzdialené od seba. Máme jasne zadefinované požiadavky a podmienky, za akých budeme ochotní súhlasiť s prestupom a nevidíme žiaden dôvod, aby sme naše nároky znižovali. Ponuka, ktorú prijmeme, musí zodpovedať aktuálnej hodnote hráča," dodal.

Kmotrík ml. tiež prezradil, že hráčove zakončovateľské schopnosti si všimli aj v iných európskych súťažiach. "Interes o Andraža prejavujú aj kluby z iných krajín ako Anglicko, Španielsko či Francúzsko. Len pred pár hodinami sme obdržali ďalšiu veľmi zaujímavú a serióznu ponuku. Z pohľadu ponúk sa už dostávame k sumám, ktoré by pre nás boli akceptovateľné. Posledná ponuka Sportingu však ešte nespĺňa naše predstavy, pričom odmietam potvrdzovať alebo dementovať sumu, ktorú zverejnili portugalské médiá, vzhľadom na prebiehajúce rokovania by to nebolo seriózne. Sme v rokovaní a uvidíme, čo prinesú najbližšie hodiny a dni. Andraž je stále hráčom Slovana Bratislava a na sústredení sa pripravuje na jarnú časť súťaže. Fanúšikov budeme informovať o vývoji situácie," skonštatoval Ivan Kmotrík ml.

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.