Prejavil nedostatok rešpektu, hnevajú sa v Barcelone na Vidala

v kategórii: Futbal autor: Filip Čanda 0

Arturo Vidal v lete prišiel z Bayernu Mníchov do Barcelony za približne 20 miliónov € a podpísal kontrakt na tri sezóny. Zatiaľ je ale nespokojný a nespokojní už sú aj v Barcelone s ním.

Posledné zápasy takmer všetky do jedného Arturo Vidal strávil iba na lavičke. Po zápase na pôde Tottenhamu v Lige majstrov zavesil na sociálne siete príspevok, v ktorom dával najavo, že je nahnevaný. V zápase doma s Bilbaom sa pri striedaní krátko po štarte druhého polčasu netváril príliš prívetivo a dal to aj najavo. V Barcelone s týmto typom správania sa nie sú vôbec spokojní a hovoria o nedostatku rešpektu voči jeho spoluhráčom.


V Barcelone dúfajú, že Vidal sa polepší


"Jeho príspevky na sociálnych sieťach majú dvojaký význam. Chápeme, že sa chce čo najrýchlejšie prispôsobiť svojim spoluhráčom, no na druhej strane prejavuje svoju nespokojnosť. Myslíme si, že musí rešpektovať svojich spoluhráčov a trénerov, čo sa nestalo. On najlepšie vie, že tieto kroky ublížili najviac jemu ako komukoľvek inému. Išlo o nedostatok rešpektu smerom k svojmu tímu, ale veríme, že už sa to nebude opakovať," hovoril na adresu celej záležitosti Pep Segura, generálny manažér FC Barcelona.Vidal nemôže byť spokojný so svojou minutážou na ihrisku a takéto záležitosti celej situácii nepomôžu. V Bayerne Mníchov hrával celkom pravidelne a prestup do Barcelony označil za splnenie si svojho sna. Musí si dávať pozor, aby sa tento sen neskončil skôr, ako sa vôbec mohol začať realizovať.