Predstavy Interu a Škriniara o novej zmluve sa zatiaľ nezhodujú. Šancu cíti (nielen) Barcelona

v kategórii: Futbal autor: Michal Sedlák 0

Milan Škriniar začal rokovať s Interom o novej zmluve. Finančné predstavy oboch strán na míle vzdialené. Šanca pre Barcelonu?

Milan Škriniar upútal kvalitným výkonom v stretnutí Ligy majstrov proti FC Barcelona. Práve Katalánci majú mať veľký záujem o jeho služby. Po stretnutí tréner Interu Miláno Spalletti hovoril o Škriniarovej cene vo výške 100 miliónov eur.

Podľa portálu FcInterNews.it s rastúcim záujmom o služby slovenského stredného obrancu sa vedenie Interu rozhodlo reagovať. Riaditeľ klubu Piero Ausilio sa stretol s agentom Škriniara, aby zahájili rokovania o novom kontrakte.

23-ročný obranca je šťastný v Miláne, no je si vedomý veľkého záujmu z popredných európskych klubov a preto vie, že jeho hodnota na trhu výrazne rastie. V dôsledku toho požaduje plat vo výške 3,5-4 mil. eur.

Pritom počiatočná ponuka manažmentu Interu je vo výške 2,7 mil. eur, teda predstavy oboch strán sú zatiaľ na míle vzdialené. To by mohlo otvoriť dvere pre iných záujemcov, v tejto súvislosti sa spomína interes z FC Barcelona.

O Škriniara bude v Európe veľká bitka. V hre je aj Real Madrid, ktorý vyslal skautov na nedávny zápas Serie A, v ktorom Inter rozstrieľal Janov 5:0. V januári chcel Škriniara José Mourinho do Manchesteru United.