Pre Real Madrid je najvyššou prioritou Haaland, no podľa jeho agenta zatiaľ zostane v Dortmunde

v kategórii: Futbal 0

Real Madrid chce získať ofenzívnu hviezdu Borussie Dortmund.

.

by mal byť vysnívanou posilou pre španielsky kráľovský veľkoklub.

Haaland zatiaľ zostane v tíme Borussie

Denník Marca informoval, že 19-ročný nórsky útočník je prioritou číslo jeden v letnom prestupovom období, hoci jeho agent Mino Raiola sa nedávno vyjadril, že prípadný prestup už počas nadchádzajúceho leta by prišiel pre severana príliš skoro.

"Musí ešte dozrieť. V Dortmunde zostane dovtedy, kým to bude potrebné," vyhlásil Raiola. Z týchto jeho slov vyplýva, že Haaland zotrvá v tíme Borussie. Vyhliadky Realu na jeho získanie tak momentálne nevyzerajú ružovo.

Erling Haaland v zime prestúpil z rakúskeho Red Bullu Salzburg do BVB, kde má kontrakt platný do roku 2024. V doterajších ôsmich ligových zápasoch za Borussiu strelil dovedna 9 gólov, dva presné zásahy pridal aj v Lige majstrov a raz skóroval v Nemeckom pohári.

Jovič dosiaľ nepresvedčil

ktorý prišiel v lete z Eintrachtu Frankfurt za veľké peniaze - uvádza sa čiastka 60 miliónov eur, dosiaľ celkom nepresvedčil.

Doteraz to vyzeralo, že želanou posilou pre Real je Francúz Mbappé. Podľa správy v denníku Marca to momentálne nevyzerá na megatransfer hviezdy PSG.

Ak by však francúzsky majster sveta nepredĺžil s Parížanmi svoju do roku 2022 platnú zmluvu, mohlo by to v jeho prípade pootvoriť dvere k prípadnému prestupu už v lete 2021.

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.