Poplietli jeho meno, nazvali ho Dubravnik. Baví sa na tom aj slovenský reprezentant

v kategórii: Futbal autor: Marcel Vargončík 0

Martin Dúbravka sa po zranení členka opäť vrátil do bránky Newcastlu United.

Slovenský brankár sa z víťazstva netešil. Predviedol niekoľko zaujímavých momentov, kryl sedem striel, podržal svoj tím, ale na víťazstvo to nestačilo.

Arsenal Londýn v FC Cupe vyradil Newcastle (2:0) po predĺžení. Odchovanca MŠK Žilina prekonala dvojica - Emile Smith Rowe a Pierre-Emerick Aubameyang.

Danny Murphy zaujímavo skomolil meno Martina Dúbravku a pobavil internet. Nazval ho Dubravnik – čo pripomína dovolenkovú oblasť v Chorvátsku – Dubrovnik.

„Keď máte dvojku, ktorá sa vráti do zostavy v takomto štýle, máte ako tréner nad čím premýšľať. Dubravnik je skvelý brankár, predošlá sezóna mu vyšla fantasticky," povedal Murphy, ktorého slová cituje slovenský denník Pravda.

Gary Lineker, známy športový glosátor, sa na tom brpte veľmi bavil a svojho kolegu si doberal. „Dnes to môže skončiť aj pokutovými kopmi, v ktorom uvidíme súboj Bernda Lena a Martina Dúbravku, respektíve podľa Dannyho Murphyho Dubrovníka," podpichol Lineker.

„Uvedomil som si to hneď, ako som to povedal. Myslel som, že to zanikne, ale Gary to, samozrejme, vypichol," usmial sa Murphy.

Situácia pobavila aj slovenského brankára. Na svojom twiteri to okomentoval slovami: „Netráp sa, Danny Murphy. Aspoň si to poplietol s krásnym miestom v Chorvátsku."