Pokračujú problémy pre Real Madrid: Po remíze sa domov nevracal

v kategórii: Futbal autor: Filip Čanda 0

Kuriózny a zasnežený víkend pre Real Madrid pokračuje i naďalej.

Snehová búrka skomplikovala život takmer celému Španielsku, Real Madrid nevynímajúc. V piatok bol v ohrození let tímu do Pamplony na severovýchode Španielska, po takmer troch hodinách v lietadle napokon Real Madrid vzlietol. Pritom z hlavného mesta Španielska boli v posledných dňoch lety paralyzované.


V sobotu mal na programe Real Madrid zápas proti miestnej Osasune na zasneženom ihrisku, s čím neboli spokojní ani hráči ani tréner Zinedine Zidane. Možno aj preto Real Madrid iba remizoval a stratil ďalšie dôležité body v boji o ligový titul. V sobotu večer sa mal Real Madrid vrátiť naspäť domov, to sa však pre nastolené podmienky neudialo.


Nakoniec ostal Real Madrid v Pamplone až dodnes, keď odlieta priamo do Málagy, kde ho vo štvrtok čaká semifinále Španielskeho superpohára proti Athleticu Bilbao. Znamená to tak, že sa Real Madrid vôbec nevráti domov a zamieri priamo do dejiska ďalšieho zápasu. Za týchto podmienok sa dá len polemizovať nad tým, aká bola bezpečnosť letu v piatok v noci z Madridu do Pamplony.