Pep Guardiola má eminentný záujem o nechceného hráča Realu Madrid

v kategórii: Futbal autor: Filip Čanda 0

Manchester City vedený Pepom Guardiolom už bude musieť postupne premýšľať nad tým, ako nahradiť Davida Silvu.

Španielsky stredopoliar a dlhodobá opora Manchestru City i španielskej reprezentácie, David Silva, v roku 2020 odíde z Anglicka. Pep Guardiola nemusí dlho váhať a premýšľať nad jeho náhradou. Za svoju vysnívanú posilu do stredu poľa považuje nechcenú hviezdu Realu Madrid - Isca. Pričom meno Isca sa v súvislosti s Manchestrom City nespája po prvý raz.

Guardiola má predstavu náhrady Silvu

Do Madridu prišiel Eden Hazard, navyše má stále Isco prirodzenú konkurenciu v podobe Marca Asensia či ostatných stredopoliarov. Navyše pri možnom príchode hráčov ako Pogba či Christian Eriksen by sa jeho pozícia ešte sťažila. V Madride je už šesť rokov a toto obdobie sa možno chýli ku koncu. Je aj naprosto jasné, že ani u Zidana nie je najobľúbenejším hráčom. Na druhej strane si Isco v posledných dvoch sezónach vypočul kritiku aj zo strany fanúšikov Los Blancos.


To ale neznamená, že ho Real Madrid pošle preč za almužnu, to rozhodne nie. Keby sa Pep Guardiola a jeho City ozvali s vážnym záujmom, odkaz vedenia Realu Madrid je naprosto jasný - 80 miliónov €. Biely balet sa nebude brániť predaju španielskeho záložníka, ale suma jeho prestupu sa musí pohybovať v okolí 80 miliónov €.