Páči sa nám jeden Francúz a pôjdeme si za ním, hovoril prezident Realu Madrid

v kategórii: Futbal autor: Filip Čanda 0

Po náročnej sezóne a následnom letnom období Real Madrid započal novú sezónu, dúfajúc v novú etapu. Všetko to s najvyššími členmi klubu prediskutoval prezident Realu Madrid.

Florentino Pérez hodnotil aktuálne dianie v Reale Madrid. "Máme deviatich kandidátov na Zlatú loptu, náš tím má hodnotu 1200 miliónov €. Minulý rok nebol o tom, že nám chýbal nejaký dôležitý hráč, išlo skôr o mentalitu, pochybili sme. Získali sme ale zaujímavých hráčov, ako Eden Hazard, ktorý bol najlepším hráčom Premier League," začal Pérez. Čo ale ďalšie posily?


"Sú jednoducho hráči, ktorých ich tímy nechcú predať. Lewandowskeho sme sa snažili získať roky a nič z toho nebolo. Nemal klauzulu a jednoducho ho nechceli predať. Rovnako to bolo s Pogbom. Keď sú nejakí konkrétni hráči na trhu, musíme pre nich ísť," hovoril prezident Los Blancos. Nepochybne mal Real Madrid záujem o Pogbu a ešte stále je záujem o Mbappého, ktorý je veľkým snom pre Florentina Péreza.


Ale o kom hovoril v týchto slovách? "Samozrejme, že sa nám páči jeden Francúz, ktorého tu spomínajú, pôjdeme si za nim. Oni ho ale nechcú predať," to by sa zrejme dalo povedať tak ako o Manchestri United, tak aj o PSG. Na záver mal Pérez jeden odkaz pre fanúšikov. "Keby naši hráči vedeli, že sa im viac bude tlieskať ako na nich pískať, hrali by bez strachu a s väčším sebavedomím."