Neymar jedného dňa bude hrať v Reale Madrid, hovorí Marcelo

v kategórii: Futbal autor: Filip Čanda 0

O záujme Realu Madrid o Neymara sa už toho nahovorilo celkom dosť a ešte sa o tom veľa napočúvame. Neymarov spoluhráč a blízky priateľ z reprezentácie, Marcelo, si o tom myslí svoje.

Zrejme to bude príbeh tohto leta, možno až toho nadchádzajúceho, ale každopádne možnosť príchodu Neymara do Realu Madrid rastie každým dňom. Na Santiago Bernabéu zavíta už v stredu, ale veľmi vítaný tu nebude. Zatiaľ.


Jedného dňa bude v Madride


Jeho spoluhráč z brazílskej reprezentácie, Marcelo, si o tom myslí svoje. "Bolo by to úžasné, keby Neymar prišiel do Realu Madrid. Perfektne by zapadol do tímu, o tom žiadnych pochýb. Je to skvelý hráč a skvelí hráči musia hrať v Reale Madrid. Myslím si, že jedného dňa uvidíme Neymara hrať v Reale Madrid," zhodnotil možnosť jeho príchodu v rozhovore pre brazílske médiá Marcelo.

Zápas s PSG bude finále


"Zápas s PSG v Lige majstrov je ako očakávané finále, ale je už v osemfinále. Všetci na tento zápas v rámci osemfinále čakajú. PSG prichádza v excelentnom momente, hrá výborný futbal, má skvelý tím. Real Madrid má svoju históriu a tradíciu. Všetci sa na tento zápas tešia," hovoril ľavý obranca Realu Madrid.