Neymar, James, Isco, Donnarumma, Real Madrid. AC Miláno čaká na domino

v kategórii: Futbal autor: Filip Čanda 0

Real Madrid má tri týždne do konca prestupového okna plné ruky práce. Aj iný európsky veľkoklub ale môže netrpezlivo čakať, až kým práve Los Blancos spustia domino efekt.

AC Miláno i naďalej čaká na to, aby mohlo priviesť hviezdnu posilu do svojich radov. Ako informovali talianske médiá, AC Miláno chcelo Luku Modrića, ktorého pred rokom vábil aj Inter Miláno, mestský rival AC, lenže ten z Madridu odísť nechce a takto to vidí aj Biely balet. V kádri Realu Madrid má ale milánske AC vyhliadnuté ďalšie dva objekty. Všetko to ale môže závisieť od prestupov samotného Realu Madrid.

Čaká AC Miláno na pohyby Realu Madrid?

Ako uvádza taliansky denník Gazzetta dello Sport, AC Miláno vyčká na Real Madrid. Práve ten môže kúpiť Neymara z PSG. Takáto finančná operácia by priniesla potrebu získať peniaze späť. Preto by sa AC Miláno mohlo pokúsiť o kúpu Jamesa alebo Isca z Madridu. Kde by ale zobralo peniaze AC Miláno? Tie by mohlo získať predajom brankára Donnarummu do PSG, ktoré zase získa peniaze od Realu Madrid za kúpu Neymara.


Veru by z toho bol dokonalý efekt domino, ktorý by spustil predaj Neymara z PSG do Realu Madrid. Aspoň takto to načrtol prestížny taliansky denník. Dôjde k tomu ale napokon? Alebo AC Miláno predá svojho brankára aj tak a aj bez Neymara v Madride sa pokúsi o zisk Jamesa či Isca?