Nemusíme nikomu nič dokazovať, hovorí Zidane pred zápasom s PSG

v kategórii: Futbal autor: Filip Čanda 0

Odpočítavanie hovorí už iba jeden jediný deň. Už iba toľko a v Madride vypukne dlho očakávaný duel medzi Realom Madrid a PSG.

Tréner Los Blancos Zidane neplánuje nič špeciálne. "Pripravovali sme sa na tento zápas ako na každý iný," hovoril na predzápasovej tlačovej konferencii francúzsky tréner. "Nemusím nikomu nič dokazovať," hovoril novinárom, ktorí sa ho pýtali, či tento dvojzápas rozhodne o jeho budúcnosti na lavičke Realu Madrid.


Budúcnosť ho nezaujíma


"Nie je to o mojej budúcnosti, tá ma nezaujíma. Nie je to ani finále, je to zápas playoff Ligy majstrov," odrážal priveľkú dôležitosť zápasu s PSG tréner Bieleho baletu. "To, čo môžeme odkontrolovať, je naša hra na ihrisku. Ostatné ponechám vývoju," vysvetľoval novinárom. Ako sám povedal, už vedel, koho zajtra postaví od začiatku, ale novinárom to stále neprezradil.Spolieha sa na osvedčenú zostavu


Aspoň naposledy. Alebo možno to práve zaručí znovuzrodenie pre jeho Real Madrid. Zajtra by od začiatku mala nastúpiť známa trojica BBC, teda Ronaldo, ktorý zažíva menšiu renesanciu, stále neoddiskutovateľný Benzema a potom aj Gareth Bale, ktorý by mal pripraviť v základe Isca o jeho miesto. V strede poľa by mala nastúpiť osvedčená trojica Modrića, Kroos a Casemiro. V obrane okrem stopérov Ramosa s Varanom a ľavého beka Marcela nastúpi napravo Nacho, ktorý bude zastupovať vykartovaného Carvajala.