Nemôžem povedať, že hrám s radosťou, odhalil Gareth Bale

v kategórii: Futbal autor: Filip Čanda 0

Gareth Bale po vskutku turbulentnom prestupovom období ostal v Reale Madrid. Svoju budúcnosť ale stále nevidí až tak jasno.

Po ďalšej náročnej sezóne sa zdalo, že Gareth Bale odíde z Realu Madrid, a to nadobro. Dokonca o tom verejne hovoril Zinedine Zidane. Lenže, ako sa veci majú, tak Bale nastúpil na všetky tri ligové zápasy v základnej zostave. "V minulej sezóne sme sa trápili všetci, aj ja aj tím. Lenže na mňa hodili najväčšiu vinu. Nemyslím si, že to bolo spravodlivé," hovoril Bale.


"Nemôžem povedať, že aktuálne hrávam s radosťou. Ale robím, čo môžem," vravel ďalej Walesan. Čo jeho nezdarený prestup do Číny. "Takto to už chodí, prekvapilo ma to. Myslím si ale, že podobných turbulencií ešte bude mnoho. Je to iba medzi mnou a Realom Madrid. Ja som sa snažil zodpovedne pripravovať, i keď som vôbec netušil, že kam napokon zamierim," odhalil Bale v rozhovore pre televíziu Sky Sports.


Stratil preto chuť hrať futbal? "To nie, to sa nikdy nestratilo. Futbal je moja vášeň, golf koníček. Som profesionál a robím to, čo ma baví a za čo mi platia," hovoril Bale. "Kritikov nepočúvam, lebo nevedia, o čom hovoria. Ja to tak nevidím. Väčšina ľudí nemá ani potuchy o mojej situácii," dodal ešte futbalista Realu Madrid, ktorého čakajú ďalšie zápasy za Wales.