Nechal poslednou zápasovou nomináciou Zidane vyjadriť svoje zámery v Madride?

v kategórii: Futbal autor: Filip Čanda 0

Real Madrid už dnes čaká predposledný prípravný duel a odohrá hra v rakúskom Salzburgu, kde vyzve miestny Red Bull Salzburg.

Po jednom víťazstve z piatich prípravných duelov si Real Madrid do Rakúska príde opäť raz pozdvihnúť pošramotené sebavedomie. Ešte to nie je finálna generálka pred novou sezónou, ktorá sa pre Los Blancos začína už o 10 dní. Ešte v nedeľu nastúpi na pôde AS Rím. V sobotu 17. augusta zavíta na pôdu Celty Vigo v prvom kole La Ligy.

Naznačil Zidane nomináciou svoje zámery?

Na zápas do Salzburgu Zinedine Zidane nominoval 20 hráčov, medzi ktorými nefigurujú Gareth Bale, James Rodríguez alebo Mariano Díaz. Díaz je na odchode z klubu, to je viacmenej jasné. Bale aktuálne vynechá tretí zápas po sebe, naposledy to bolo kvôli "zraneniu", alebo golfu, kto vie. 


Na absencii Jamesa Rodrígueza nemusí byť nič zvláštne, k tréningu sa pripojil len minulý pondelok spoločne s ostatnými účastníkmi Copa América, teda Casemirom a Militaom. Lenže práve dvaja Brazílčania už sú v nominácii a dnes sa v Salzburgu predstavia. James ale nie. Španielske médiá uvádzajú, že i napriek vôli klubu Zidane o zotrvaní Jamesa v Madride nechce ani len počuť.