Nečakané rozhodnutie Realu Madrid ohľadom budúcnosti Odegaarda

v kategórii: Futbal autor: Filip Čanda 0

Real Madrid už o niečo vyše mesiaca začína novú ligovú sezónu. Medzitým sa bude snažiť upratať vo svojom kádri.

V druhej polovici septembra čaká na Real Madrid návrat do zápasového kolotoča. Biely balet má len málo času na to, aby upratal vo svojom kádri. Mnoho hráčov je na odchode z klubu, na veľké posily to zatiaľ nevyzerá. Prekvapivo sa zrejme vyvinie situácia s Martinom Odegaardom. Nórsky stredopoliar počítal s tým, že si aj v druhej sezóne po sebe oblečie dres Realu Sociedad na svojom hosťovaní.


S baskickým klubom sa 21-ročný Nór kvalifikoval do Európskej ligy a postúpil aj do finále Copa del Rey. Práve vo štvrťfinále súťaže Real Sociedad vyradil Real Madrid, pričom Odegaard strelil na Santiago Bernabéu gól. Španielske médiá počítali s tým, že Odegaard ostane v Reale Sociedad. To sa ale napokon nestane.


Dva najväčšie madridské denníky, AS a Marca, dnes informovali, že Odegaard sa vracia do Realu Madrid. Jedná sa o rozhodnutie na poslednú chvíľu. Ako uvádza španielsky denník AS, Odegaard sa do klubu vracia na žiadosť trénera Zinedina Zidana. Keďže sa skloňuje odchod Isca do Juventusu a odchod Jamesa Rodrígueza sa berie za samozrejmosť, posila do stredu poľa by rozhodne bola vítaná.