Názor fanúšikov sa rapídne otočil. Real Madrid ale nedostal priaznivú odpoveď

v kategórii: Futbal autor: Filip Čanda 0

Neuveriteľné sa stalo skutočnosťou. Nakoniec sa to všetko môže skončiť rozchodom, z ktorého Real Madrid nevyťaží nič.

Pôsobenie Lucasa Vázqueza v Reale Madrid sa v posledných rokoch premenilo skôr na budovanie čoraz väčšej nevraživosti voči hráčovi zo strany fanúšikov. V tejto sezóne sa ale všetko, zdá sa, otočilo. Vázquez hrá po rokoch v perfektnej forme a patrí medzi neohrozených hráčov základnej zostavy Bieleho baletu.


Podľa poslednej ankety španielskeho denníka Marca si až 47% fanúšikov myslí, žeby mal Vázquez zotrvať v Madride bez akýchkoľvek pochybností. Ďalších 36% by to zvážilo za určitých podmienok. Kto by to bol povedal len pred pár mesiacmi, že až 84% fanúšikov Los Blancos bude otvorených k zotrvaniu Vázqueza v Madride. Neuveriteľné sa stalo skutočnosťou.

Španielskemu ofenzívnemu hráčovi sa ale na konci tejto sezóny končí kontrakt. Real Madrid mu teraz predložil novú zmluvu, ktorú ale Vázquez odmietol. Rokovania tak budú pokračovať naďalej a Biely balet má záujem o zotrvanie hráča. Všetko zrejme bude závisieť aj od zotrvania Sergia Ramosa, ktorý je blízkym priateľom Vázqueza. Real Madrid sa bude snažiť, aby mu hneď dvaja dôležití hráči sezóny unikli úplne zadarmo.