Naznačil tréner Zidane svojím hlasovaním prestupové ambície pre Real Madrid?

v kategórii: Futbal autor: Filip Čanda 0

Naznačil Zinedine Zidane svojimi hlasmi v trofeji Kopa pre najlepšieho mladého hráča svoje budúce prestupové preferencie?

Trofej Kopa sa udeľuje v súlade s ocenením Zlatá lopta pre najlepšieho mladého hráča uplynulého roka. Minulý rok toto ocenenie získal Kylian Mbappé, tento rok zase Matthijs De Ligt. Francúzsky magazín France Football zverejnil všetky hlasy svojich respondentov, vrátane trénera Realu Madrid, Zinedina Zidane. Ten v trofeji Kopa hlasoval nasledovne: Jadon Sancho, Vinícius Junior a Joao Félix.


Naznačil tým niečo francúzsky tréner Los Blancos? V poslednej dobe nie je žiadnym tajomstvom, že Zidane výrazne opomína mladého 19-ročného Brazílčana a Vinícius v podstate celý čas vysedáva len na tribúne. Na druhej strane meno Jadona Sancha už bolo spájané so Zidanom a Realom Madrid. Mladý Angličan je zase v nemilosti v Dortmunde a berie sa za hotovú vec, že Nemecko opustí.


Ako by tým aj samotný Zidane chcel povedať, že je preňho Sancho väčší talent ako Vinícius. Real Madrid by v tom prípade mohol konať na prestupovom trhu, o Brazílčana je záujem, Angličan by pokojne mohol skončiť na Santiago Bernabéu. Minulý rok Zidane hlasoval na prvom mieste za Mbappého, o ktorom povedal, že je doňho zamilovaný už dlhšiu dobu. Niet pochýb, že Mbappé je snom číslo jeden pre Biely balet aj trénera Zidane. Teraz aj Sancho?