Návrat Garetha Balea. Jediná nádej pre Real Madrid?

v kategórii: Futbal autor: Filip Čanda 0

Jediným hráčom, ktorý si nevyslúžil kritiku španielskych médií po včerajšom zápase Realu Madrid na pôde Celty Vigo bol Gareth Bale.

Waleský krídelník či útočník Gareth Bale sa vrátil do zostavy Los Blancos vo veľkom štýle. Včera za stavu 0-1 z pohľadu svojho tímu skóroval dva rýchle góly, na výhru Los Blancos to ale nestačilo. Gareth Bale však ako jediný splnil očakávania a vyhol sa kritike po zápase. Fanúšikovia Realu Madrid dúfajú, že jeho návrat aj gólová forma vydrží a nepreruší ju nejaké dlhé zranenie ako naposledy.


Dva rýchle zásahy
Anglické médiá sa z Balea radujú


Nielen španielske médiá, ale najmä jeho domáce, britské médiá, tešia sa z jeho dvoch gólov a pasujú ho do úlohy hrdinu Realu Madrid. V celej sezóne má na svojom konte sedem gólov, ale to odohral oveľa menej zápasov ako ostatní. Napríklad Benzema má na svojom konte v rovnakom čase za viac zápasov o dva góly menej, teda päť. Ronaldo má v La Lige štyri góly a na rovnakú métu sa dotiahol aj práve Bale. Lenže Bale má za sebou len štyri štarty v tejto sezóne La Ligy, zatiaľ čo Ronaldo má už 13 štartov v základnej zostave.