Navas údajne žiada odchod z Madridu. Real by mal limitované možnosti

v kategórii: Futbal autor: Filip Čanda 0

Do konca prestupového okna ostáva už iba 11 dní. Opustí takto na samotný záver prestupov Real Madrid jeho dlhoročný brankár?

Bol by to veľmi nečakaný scenár. Ako uvádza španielsky denník Marca, Keylor Navas požiadal o odchod z Realu Madrid. Ten sa intenzívne riešil pred dvomi mesiacmi, lenže neboli záujemcovia, ktorí by boli ochotní zaplatiť požadovanú sumu, preto Navas ostal v Madride. Po tom, čo si uvedomil, že si v práve začatej sezóne nezachytá, požiadal klub o odchod.

Opustí Keylor Navas Real Madrid?

Takto 11 dní pred uzávierkou prestupov by to bol šok pre Real Madrid. V posledných týždňoch totiž poslal dvojicu brankárov na hosťovanie. Luca Zidane išiel do Racingu Santander a Andriy Lunin zase do Realu Valladolid. Odchod Keylora Navasa by Los Blancos nechal bez brankárskej dvojky. Ako ale uvádzajú v Španielsku, Zinedine Zidane má v pozícii brankárov jasno, Thibaut Courtois odchytá celú sezónu ako jasná jednotka.


Keď sa tak stane a Kostaričan opustí Real Madrid, Biely balet sa bude musieť poobzerať po náhrade. Španielske médiá napríklad spomínajú meno talianskeho veterána Antonia Miranteho z AS Rím. V takomto prípade by cieľom bolo získať brankárskeho veterána na jednoročné hosťovanie. Neskôr by už Real Madrid riešil celú situáciu inak. Nie je vylúčené, žeby sa Lunin či Zidane nemohli predčasne z hosťovania vrátiť. I tak si ale tieto scenáre Real Madrid nepripúšťa a nechce nechať Navasa odísť.