Našiel si Real Madrid okamžitú náhradu za hosťujúceho Jovića?

v kategórii: Futbal autor: Filip Čanda 0

Real Madrid poslal srbského útočníka Luku Jovića na hosťovanie späť do Eintrachtu Frankfurt. Bude nejako riešiť jeho absenciu?

Po odchode Luku Jovića do konca aktuálnej sezóny má Real Madrid okrem Karima Benzemu v zálohe už iba Mariana Díaza. Dá sa tak predpokladať, že drvivú väčšinu zápasov odohrá v základnej zostave trénera Zinedina Zidana práve Karim Benzema. V prípade jeho zranenia by mal ale Biely balet pomerne veľké problémy.


Anglické médiá informovali, že Real Madrid má záujem o okamžitý príchod útočného veterána Oliviera Girouda z londýnskej Chelsea. Už 34-ročný útočník zaznamenal v tejto sezóne deväť gólov v šiestich zápasov v základnej zostave. Z toho ale štyri góly dal v jednom jedinom zápase na pôde Seville v Lige majstrov.


Francúzsky veterán bol roky súperom Karima Benzemu vo francúzskej reprezentácii, po "vyradení" Benzemu bol ale dlhé roky útočnou jednotkou. Žeby teraz bolo na rade spojenie francúzskych síl? Giroudovi sa končí kontrakt v tejto sezóne, Real Madrid by toho mohol využiť a posilniť svoj útok do konca sezóny. Záujem ale má napríklad aj Inter Miláno.