Nadával na štadión, bývalý tréner Realu Madrid pripravil Kloppovi odvetu

v kategórii: Futbal autor: Filip Čanda 0

Jurgen Klopp mal po utorňajšej prehre na pôde Realu Madrid ťažké srdce na malý štadión Los Blancos.

Pred zápasom sa nemecký tréner Liverpoolu posťažoval, že mu malý štadión Alfréda di Stéfana príde nedôstojný pre taký veľký zápas, hovoril o tréningovom štadióne. Jeho slová nabrali po prehre vcelku iný význam, na ktorom si fanúšikovia po zápase na sociálnych sieťach zgustli.


Fanúšikovia mu dokonca chcú venovať maketu štadióna, na ktorom Liverpool minulý utorok padol 1:3. Na obranu Realu Madrid sa postavil bývalý hráč aj tréner klubu, Jorge Valdano. I keď ten nemá najlepšie vzťahy so súčasným vedením klubu, jeho obrana Bieleho baletu sa cení.


"Myslím si, že to Real Madrid nemyslí nijako v zlom, veď hrať na takomto štadióne nemá žiadnu športovú výhodu. Predsa len hrať na Bernabéu i bez divákov má svoje čaro, ktoré Real Madrid stráca. Stráca pritom aj reklamnú plochu, najviac pri zápasoch na Alfrédo si Stéfano stráca práve Real Madrid. Je to vhodné zmodernizovať štadión na štadión 21. storočia. Keď sa dokončí, bude popri Bernabéu naopak Anfield Road vyzerať ako tréningový štadión," hovoril Valdano.