Mohol prísť za veľké peniaze, nič z toho nebolo. Opäť ho spájajú s Realom Madrid

v kategórii: Futbal autor: Filip Čanda 0

Real Madrid počas uplynulého roka nepriviedol žiadnu novú posilu. To sa ale budúci rok môže zmeniť.

Pred dvoma rokmi mal Real Madrid na dosah príchod Paula Pogbu, ktorý vtedy len týždne dozadu vyhral Majstrovstvá sveta s Francúzskom. Vtedy si ale Manchester United pýtal za Francúza až 180 miliónov €, Biely balet nechcel zaplatiť tak veľkú sumu a Pogba napokon do Madridu nikdy neprišiel. Jeho prestup sa nezrealizoval ani pred rokom, pričom jeho forma v Manchestri upadla.


Zatiaľ čo sa Pogba v Anglicku skôr trápi, stále sníva o prestupe do Realu Madrid. Budúce leto bude mať Francúz už 28 rokov, teda vek, v ktorom do Realu Madrid prestúpil Eden Hazard. Podľa anglických médií tentokrát United výrazne znížili svoje požiadavky za Pogbu.


Talianske médiá, ktoré majú blízko k talianskemu agentovi Raiolovi, hovoria o sume 60 miliónov €, ktorú si Manchester United predstavuje v návratke za Pogbu. Je celkom možné, že sa táto suma podarí Los Blancos ešte znížiť, pretože Pogbovi sa v roku 2022 končí kontrakt a nezdá sa byť pravdepodobné, žeby došlo k predĺženiu kontraktu. Zjednotil by budúce leto francúzsky tréner Zinedine Zidane francúzsku jednotku v Madride na čele s Kylianom Mbappém a Paulom Pogbom?