Medzi hráčmi Realu Madrid a prezidentom Pérezom prebehla dôležitá debata o Neymarovi

v kategórii: Futbal autor: Filip Čanda 0

Už o 12 dní sa zatvorí prestupové okno v Európe a Neymar je ešte stále hráčom Parížu Saint-Germain. Schyľuje sa k veľkému prestupovému ošiaľu na úplný záver prestupov?

Aké sú šance, že Neymar prestúpi do Realu Madrid. Každým dňom sa táto šanca zrejme zvyšuje. Barcelonská ponuka v Paríži prijatá nebola, veľa šancí na úspech ani nemala. I keď sa Barcelona pokúša i naďalej, Neymar je ostražitý a aktuálne hrá na tri strany. V posledných dňoch dokonca údajne utužuje vzťahy aj v PSG. No prestup do Realu Madrid sa taktiež javí veľmi reálne, Florentino Pérez údajne čaká na posledný týždeň.

Hráči Realu Madrid hovorili prezidentovi o Neymarovi

Ako zaznelo v španielskom programe El Chiringuito de Jugones, najdôležitejší hráči Realu Madrid mali požiadať prezidenta Florentina Péreza, aby kúpil Neymara. Hráči Realu Madrid si údajne myslia, že práve hráč ako Neymar im chýba, pretože potrebujú hráča, ktorý dokáže dávať veľké množstvo gólov, čo Los Blancos po odchode Ronalda nemajú. Odpoveď Péreza je neznáma, i keď sa dá očakávať, že Pérez, ktorý odjakživa sníval o zisku Neymara, teraz urobí všetko pre jeho získanie.


Včera sa udial aj iný zaujímavý pohyb. Otec Neymara začal na Instagrame sledovať Sergia Ramosa. V poslednom týždni si otec Neymara pridal na svoj zoznam sledovaných aj Brazílčanov Casemira a Viníciusa z Realu Madrid. Ide o nejaké taktické hry alebo Neymar skutočne skončí v Reale Madrid? V Madride by to rozhodne nevideli ako zlú možnosť. Každopádne do 2. septembra je času až-až.