Mariano je stále presvedčený, že chce ostať. Real to ale vidí inak...

v kategórii: Futbal autor: Filip Čanda 0

Real Madrid musí pred nasledujúcou sezónou vyriešiť niekoľko problémov. Medzi inými je aj situácia ohľadom útočníka Mariana Díaza.

Tréner, teším sa na novú sezónu. No, to aj ja, ale tebe želám šťastie niekde inde. Aj takto by zrejme mohla prebehnúť rozprava medzi Marianom a trénerom Zidanom. Mariano sa do klubu vrátil po roku, pred rokom. Teraz je ale znovu nechcený. Sám je ale presvedčený o tom, že v Madride má svoje miesto a chce tam ostať. Aj v nedávnom rozhovore potvrdil, že ostáva a bude mať svoj najlepší ročník.

Mariano a Real Madrid majú protichodné pohľady

Real Madrid to všetko ale vidí inak. Rád by ho predal, veď v útoku má dvojicu Benzema a nová posila Luka Jović. Niežeby sa tretí útočník pre každý prípad nehodil, ale aktuálne tlačí Real Madrid topánka niekde inde. A Mariano si to zrejme "odnesie". I keď chce v Madride ostať, zrejme nebude mať ani číslo, keďže "jeho" sedmičku si vezme Eden Hazard. Prípravný zápas s Bayernom už sa blíži a aký bude mať Belgičan dres?


Los Blancos majú na stole niekoľko záujemcov o služby Mariana. Medzi inými sú talianske kluby ako AC Miláno a AS Rím. Záujem potom prejavil aj Tottenham Hotspur. Keďže Biely balet stále uvažuje ekonomicky, za približne 25 miliónov by Mariana predať mohol. Samotný hráč to ale rázne odmieta. Chce za každú cenu presvedčiť Zidana, že si zaslúži nejaký protagonizmus v nasledujúcej sezóne. Podarí sa mu to?