Marcelo sa vrátil v excelentnej forme. Dokonca schudol

v kategórii: Futbal autor: Filip Čanda 0

Jedným z kritizovaných hráčov poslednej sezóny Realu Madrid bol ľavý krajný bek Marcelo. Ten sa ale rozhodol odpovedať na kritické hlasy.

Jedným z najväčších vinníkov neúspechu Realu Madrid v minulej sezóne bol zaiste Marcelo, ktorý bol v určitej časti sezóny doslova na odpis. Biely balet nenechal nič na náhodu a pre istotu kúpil Ferlanda Mendyho za približne 50 miliónov € ako Marcelovu náhradu. Marcelo však z Realu Madrid odchádzať nechce, a ani neodíde. Ba práve naopak, chce preukázať, že na to stále má.

Marcelo v príprave zatiaľ Real Madrid príjemne prekvapil

V porovnaní s príchodom na predsezónnu letnú prípravu spred roka bol pozorovateľný jeden veľmi zaujímavý fakt. Marcelo schudol až šesť kíl. Bol to práve navrátilec na trénerskú pozíciu, Zinedine Zidane, ktorý vyjadril Marcelovi svoju dôveru v závere minulej sezóny. Marcelo teda neuvažoval nad odchodom, skôr opačne.


Zobral to ako veľkú výzvu, schudol a zatiaľ sa trénerom Realu Madrid na predsezónnom turné veľmi pozdáva. Dokonca ich príjemne prekvapil a zdá sa, že je v excelentnej fyzickej forme. Zatiaľ to teda všetko vyzerá pre Marcela sľubne, lenže reálny test príde až o mesiac, keď sa Realu Madrid začína ligová sezóna.